“Vidíme budoucnost”

NavigacePřihlášení

Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Shoutbox

No Avatarfeixi feixi is offline
- 16/10/2012 05:47
originals. On the other hand, they may be only a fraction of your charge. You can also make choices in 14 karat gold which can be costlier, or gold 'gold-tone' that may be sure to your pocketb


No Avatarfeixi feixi is offline
- 16/10/2012 05:19
[url=http://www.el
sedress.org/mother
-dresses-ice-pink-
chiffon-high-colla
r-halter-neckline-
sleeveless-tea-len
gth-hemline-m-d-00
0030-BW10424-best.
html][img]http://w
ww.elsedress.org/i
mages/thumbnails/M
ot


No Avatarsasa3 sasa3 is offline
- 11/03/2012 19:56
[url=http://rentac
arr.wordpress.com]
rent a car[/url] [url=http://www.ot
okiralamak.org/]ot
o kiralamak[/url] [url=http://www.or
ganizasyonsirketi.
name.tr]rent a car Turkey[/url]


Avatar Admin Admin is offline
- 08/03/2011 20:05
Zkouška shoutboxu *grin*
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

(Help?)

Poslední návštěvy

Jméno: Eloisa
Založeno: 13.01.13
423 týdnů
Jméno: bbbobo
Založeno: 17.11.12
424 týdnů
Jméno: scoobiasp
Založeno: 28.11.12
427 týdnů
Jméno: MeammaTybealp
Založeno: 16.12.12
427 týdnů
Jméno: maoxian
Založeno: 14.12.12
428 týdnů

Google

Partneři

X-Games Fringe Toplist: Heuréka Seriál CZIN.eu width=88 komixville.cz

Návštěvnost

TOPlist
optimalizace

Novinky na našem Facebooku

James Cameron chtěl poslat na Mars své 3D kamery

Admin dne March 30 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 4 Komentářů · 1685x Přečteno ·Tisk

James Cameron inspiroval mnohé filmaře s novou technologií 3D. Avatar zůstává do dnešního dne zcela nepřekonán, tedy alespoň, co se týče kvality filmu v trojrozměrném vidění. James, režisér prvních dvou Terminátorů, Vetřelců a Titanicu, měl jedno zvláštní přání. Chtěl umístit své 3D kamery na vesmírné vozítko patřící NASA, které bude cestovat zanedlouho po Marsu. NASA jeho nabídku nepřijala.

Která kultura vymyslela pivo?

Admin dne March 29 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 3 Komentářů · 1586x Přečteno ·Tisk

Téměř celou dobu, co lidé chodí po planetě, si člověk neodmyslitelně nalévá svého půllitru piva. Pivo a pivovary sahají do historie nám vzdálené tisíce roků. Ovšem to, která starověká kultura tento zlatavý mok vymyslela a vypila první pivo, o tom se můžeme pouze dohadovat. Antropoložka Christine Harstorf nedávno o této historii diskutovala v newyorské univerzitě.


Černá díra ničí sousední hvězdu

Admin dne March 27 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 2 Komentářů · 1919x Přečteno ·Tisk

Tato černá díra je pětkrát větší než naše Slunce. Hvězdy, které se vyskytují v nebezpečné blízkosti této černé díry, v takzvaném binárním hvězdném systému, jsou ničeny. Díky tomu černá díra stále nabírá na svém objemu a partnerské hvězdy mají smůlu. Říká se tomu rentgenový systém, jelikož hvězdy jsou spárovány s černou dírou. Článek obsahuje video.


Dokonalá imaginární přítelkyně na sociální síti

Admin dne March 27 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 2 Komentářů · 2117x Přečteno ·Tisk

Dočkali jsme se nové webové služby s názvem Cloud Girlfriend, která nám slibuje vytvoření dokonalé imaginární přítelkyně na sociální síti. Jak tahle nová aplikace funguje? Při registraci vyplníme údaje o naši dokonalé partnerce. Vytvoří se její falešný profil, z kterého nám bude zasílat zprávy na různé sociální sítě. Díky tomuhle si lidé v naší blízkosti budou myslet, že si píšeme s dokonalou přítelkyní.

Proč se nejlepší kamarádi schylují ke rvačkám?

Admin dne March 27 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 4 Komentářů · 1911x Přečteno ·Tisk

Kamarádi spolu soupeří o hodně věcí. Vždy je tu něco, co dva nejlepší přátele rozeštve proti sobě. Dva výzkumní pracovníci, psychologové, z Univerzity ve Wilfrid Laurier tvrdí, že přišli se zcela novými testy, které ukážou, zda dva kamarádi mají sklony být mezi sebou bouřlivými nebo ne. Všechno to má co dočinění s vědomím kamaráda. Charity Friesen a Lara Kammrath dali svým studentům k vypracování své testy, ve kterých žáci vybudovali profily svých spolužáků.

Imaginární kamarád nemusí být výplodem fantazie

Admin dne March 25 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 2 Komentářů · 2214x Přečteno ·Tisk

Lorenda M. žila ve velkém domě, plném starého okouzlení a tajemství v každé místnosti, který byl postaven za viktoriánské éry. Před několika lety ovšem tento dům opustila, i se svým manželem Benem a šestiletou dcerou, Annou. Důvod, kvůli kterému se rodina vzdala svého domu, byl poněkud zneklidňující.Zemřela poslední asistentka kouzelníka Houdiniho

Admin dne March 24 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 1 Komentářů · 1783x Přečteno ·Tisk

Dorothy Young, poslední z asistentek slavného kouzelníka Houdiniho, zemřela v neděli ve svých úctyhodných 103 letech. Jako dospívající dívka pracovala po boku slavného iluzionisty, přesně v letech 1925 až 1926. Dorothy dále pracovala jako tanečnice na Broadwayi, studovala malířství a napsala několik knih, včetně „Touring with Houdini“. Později, ve své kariéře věnovala $13 milionů svému Centru umění. Článek obsahuje video.


První rentgenové vyšetření proběhlo v roce 1896

Admin dne March 24 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 3 Komentářů · 1406x Přečteno ·Tisk

Rentgenové vyšetření je v současnosti otázkou několika minut. U prvních rentgenových strojů byli pacienti nuceni strávit téměř hodinu a půl. Dále se museli vypořádat se zářením radiace, které bylo tehdy 1500x silnější, než jaké mají moderní stroje. K tomu všemu byly jejich výsledné obrázky rozmazané. A to jen v těch nejlepších případech.


Chuť kočky a krysy podle anglického politika

Admin dne March 23 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 1 Komentářů · 1161x Přečteno ·Tisk

Henry Labouchère, přední anglický politik, spisovatel, publicista a majitel divadla v době victoriánské a edwardské, se narodil v roce 1831. Jeho manželkou byla o deset let starší herečka Henrietta Hodson. Během své kariéry žurnalisty odcestoval pracovně do Francie, ze které se vrátil v roce 1870. Na tomhle by nebylo nic zajímavého. Jenže v době, kdy se vrátil do rodné země, byla Francie obléhána německými vojsky. V Daily News otiskli jeho neuvěřitelné poznámky.


Firefox Mozilla 4 předčí konkurenci v nové technologii

Admin dne March 23 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 4 Komentářů · 1654x Přečteno ·Tisk

Mozilla vypustila novou verzi populárního webového prohlížeče, Firefox, s pořadovým číslem čtyři. Čtvrtá verze měla původně vyjít už koncem roku 2010, ovšem přes počet nových funkcí se uvolnění nejnovější verze Mozzila Firefox 4 Final posunul až do druhé poloviny března 2011. Nyní je tedy tento webový prohlížeč zdarma ke stažení pro Windows, Mac a Linux.Nintendo 3DS míří do obchodů jako revoluční pecka

Admin dne March 22 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 1 Komentářů · 1185x Přečteno ·Tisk

První NDS spatřilo světlo světa v roce 2004. Nintendo 3DS (Dual Screen) patří mezi nejočekávanější herní zařízení do ruky letošního roku. Není tomu dávno, co Nintendo informovalo své zákazníky o tom, co jejich herní miláček se dvěma displeji a 3D nabídne ihned po koupi nebo v průběhu aktualizací systému. V Článku se také dočtete, co nejspíše nikdy 3DS obsahovat nebude. Článek obsahuje video.


Tags

nový Star Trek Abrams Spock a Kirk film scifi nintendo 3ds bez brýlí herní revoluce budoucnost Futurama seriál animovaný měsíc země asteroid přítelkyně facebook sociální síť imaginární dokonalá paranormal activity 2 horor film online dos hry ke stažení mario dos hra Prince of Persia dos imaginární kamarád fantazie duch paranormálno crysis directx 11 crytek pokémon poké-duel pikachu pokémoni
@ | ©
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat