“Vidíme budoucnost”

NavigacePřihlášení

Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Shoutbox

No Avatarfeixi feixi is offline
- 16/10/2012 05:47
originals. On the other hand, they may be only a fraction of your charge. You can also make choices in 14 karat gold which can be costlier, or gold 'gold-tone' that may be sure to your pocketb


No Avatarfeixi feixi is offline
- 16/10/2012 05:19
[url=http://www.el
sedress.org/mother
-dresses-ice-pink-
chiffon-high-colla
r-halter-neckline-
sleeveless-tea-len
gth-hemline-m-d-00
0030-BW10424-best.
html][img]http://w
ww.elsedress.org/i
mages/thumbnails/M
ot


No Avatarsasa3 sasa3 is offline
- 11/03/2012 19:56
[url=http://rentac
arr.wordpress.com]
rent a car[/url] [url=http://www.ot
okiralamak.org/]ot
o kiralamak[/url] [url=http://www.or
ganizasyonsirketi.
name.tr]rent a car Turkey[/url]


Avatar Admin Admin is offline
- 08/03/2011 20:05
Zkouška shoutboxu *grin*
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

(Help?)

Poslední návštěvy

Jméno: Eloisa
Založeno: 13.01.13
524 týdnů
Jméno: bbbobo
Založeno: 17.11.12
524 týdnů
Jméno: scoobiasp
Založeno: 28.11.12
528 týdnů
Jméno: MeammaTybealp
Založeno: 16.12.12
528 týdnů
Jméno: maoxian
Založeno: 14.12.12
528 týdnů

Google

Partneři

X-Games Fringe Toplist: Heuréka Seriál CZIN.eu width=88 komixville.cz

Návštěvnost

TOPlist
optimalizace

Novinky na našem FacebookuHra o trůny z produkce HBO již v pondělí 18. dubna

Přidal/a Admin dne April 11 2011 · 0 Komentářů · 5449x Přečteno · Tisk

Fanoušci fantasy žánru, mějte se na pozoru! 18. dubna uvede filmový kanál HBO premiéru nového seriálu Hra o Trůny, který byl natočen na motivy úvodní knihy úspěšné ságy Píseň ledu a ohně z pera George R. R. Martina. Kino Atlas pořádá promítání prvních dvou dílů a zcela zdarma. Podmínkou je býti členem webu HBO. Článek obsahuje trailer a záběry ze zákulisí s českými titulky.


Natáčení seriálu - část 1, Část 2 online zde, 15 minut z první epizody zde

Máte se opravdu na co těšit. Každý díl seriálu bude vysílán exkluzivně vždy den po jeho premiéře v U.S.A.! Díky tomuto rychlému nasazení seriálu ovšem nemůžeme zaručit, že první díly seriálu budou uvedeny s dabingem. V tomto případě bychom uvedli první díly v originálním znění s titulky. Pokud se tak stane, určitě nepřijdete ani o dabing prvních dílů, které budou dodatečně zařazeny do vysílání.

Dobrou zprávou pro všechny příznivce originálního znění je, že všechny dabované díly poběží i s originální zvukovou stopou a skrytými titulky. Takže na své si přijdou opravdu všichni!

Ve Hře o trůny se setkáte s králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři i šlechtici, všemi do jednoho soupeřícími o moc. Král Robert Baratheon, který je ženatý s Cersei Lennister, požádá lorda Eddarda “Neda” Starka, aby mu pomohl vést říši, protože jeho královský rádce a pobočník právě záhadně zahynul. Mezitím o trůn usiluje mladičká princezna Daenerys z východu, spolu se svým bratrem Viserysem, jejichž rodina byla u moci po celá staletí předtím, než je krvavě vypudili. Zemí se nesou povídačky o podivných událostech, které se odehrávají v pohraničí, na severu u Zdi, kde je také Jon Sníh, Nedův nemanželský syn. Jon se stává členem bratrstva Noční hlídky, které má chránit království. V zemi, kde léto trvá celá desetiletí a zima může být dlouhá jako celý lidský život, začíná být dusno. Z pletichářského jihu a divokého východu až na zmrzlý sever k pradávné Zdi, která má chránit oblast před temnotou, jež se za ní skrývá, se střetávají rody v nebezpečné hře. Všem jde o jediné – mít nadvládu nad Sedmi královstvími Západozemí. Zrada, touha, intriky i nadpřirozené síly otřásají všemi kouty říše. A zdá se, že krvavá bitva o Železný trůn bude mít dalekosáhlé důsledky.

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tags

iPhon retro střih video silent director mobil nový robocop scifi legenda dos hry ke stažení mario dos hra Prince of Persia dos kočka krysa maso politik Amy Adams Loins Lane Superman Zack Snyder Christopher Nolan Henry Cavill RSS informace novinky mars james Cameron Avatar 3D kamera dark knight rises christopher nolan batman trilogie joker temný rytíř pittsburgh crysis directx 11 crytek nanogenerátor budoucnost elektronika baterie počítač čip
@ | ©