“Vidíme budoucnost”

NavigacePřihlášení

Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Shoutbox

No Avatarfeixi feixi is offline
- 16/10/2012 05:47
originals. On the other hand, they may be only a fraction of your charge. You can also make choices in 14 karat gold which can be costlier, or gold 'gold-tone' that may be sure to your pocketb


No Avatarfeixi feixi is offline
- 16/10/2012 05:19
[url=http://www.el
sedress.org/mother
-dresses-ice-pink-
chiffon-high-colla
r-halter-neckline-
sleeveless-tea-len
gth-hemline-m-d-00
0030-BW10424-best.
html][img]http://w
ww.elsedress.org/i
mages/thumbnails/M
ot


No Avatarsasa3 sasa3 is offline
- 11/03/2012 19:56
[url=http://rentac
arr.wordpress.com]
rent a car[/url] [url=http://www.ot
okiralamak.org/]ot
o kiralamak[/url] [url=http://www.or
ganizasyonsirketi.
name.tr]rent a car Turkey[/url]


Avatar Admin Admin is offline
- 08/03/2011 20:05
Zkouška shoutboxu *grin*
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

(Help?)

Poslední návštěvy

Jméno: Eloisa
Založeno: 13.01.13
524 týdnů
Jméno: bbbobo
Založeno: 17.11.12
524 týdnů
Jméno: scoobiasp
Založeno: 28.11.12
528 týdnů
Jméno: MeammaTybealp
Založeno: 16.12.12
528 týdnů
Jméno: maoxian
Založeno: 14.12.12
528 týdnů

Google

Partneři

X-Games Fringe Toplist: Heuréka Seriál CZIN.eu width=88 komixville.cz

Návštěvnost

TOPlist
optimalizace

Novinky na našem Facebooku

Co dokáže T-90, 18000 FPS a slow motion

Admin dne June 24 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 8 Komentářů · 11959x Přečteno ·TiskVideo v celé novince

Batman do čtveřice všeho dobrého bude animovaný

Admin dne April 16 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 3 Komentářů · 6029x Přečteno ·Tisk

Rozhodně nebude nejlehčí vydat další verzi Batmana. Příští rok nám končí trilogie Christophera Nolana s Christianem Balem v hlavní roli. Následovat bude restart celé ságy, ve které se objeví další představitel Netopýřího muže, který by si měl svou roli Batmana střihnout i ve filmu plném superhrdinů The Justice League. K tomu všemu prý přibude animovaný Batman Kevina Conroye, Diedricha Badera a Bruce Greenwooda.


Biolog započal náhodný experiment na manželce

Admin dne April 12 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 6 Komentářů · 5452x Přečteno ·Tisk

Biolog Brian Foy zveřejnil svou nedokončenou studii, ve které tvrdí, že se mu podařilo zdokumentovat první případ přenosu tropické nemoci po kousnutí komárem z jednoho člověka na druhého pohlavním stykem. Bohužel, pro většinu lidí se Brainevů případ jeví příliš intimní, než by si biolog přál.Střih videa v retro stylu pomocí iPhonu

Admin dne April 10 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 1 Komentářů · 7247x Přečteno ·Tisk

Nic nebude tak nostalgické, jako když si ve svém iPhonu natočíte a sestříháte svůj krátký film v retro stylu. Němý a černobílý snímek za pár vteřin pomocí nové aplikace The Silent Film Director. Video můžete převést téměř jakéhokoliv formátu a to do stylu 60. let nebo až let dvacátých, minulého století. Článek obsahuje video ukázku.
Pyramidy v Gíze

svrcha dne April 09 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 1 Komentářů · 5922x Přečteno ·Tisk

Mezi roky 2600 a 2200 př. n. l. faraoni stavěli velkolepé pyramidy, své monumentální hrobky. Na západním břehu Nilu jich postavili více než 9. Tyčí se do výše od 10 do 137 metrů. V nejstarším období bývali významní Egypťané pohřbíváni v tzv. Mastabách, hrobkách s plochou střechou, postavených z nepálených cihel.


Javier Bardem bude hrát Rolanda v Kingově románu The Dark Tower

Admin dne April 07 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 3 Komentářů · 6248x Přečteno ·Tisk

Javier Bardem je velmi blízko k uzavření dohody s filmem Universal Pictures, The Dark Tower, který by měl do kin přijít v roce 2013. Jedná se o obří adaptaci podle sedmidílného románu série Stephena Kinga. Natočit by se měly tři filmy, během kterých by se na televizních obrazovkách mělo objevit seriálové pokračování. Výroba filmu začne v září. Režie se ujal Ron Howard, který natočí i první televizní segment.

Jon Favreau vyzývá strach a víru v Kovbojích s Vetřelci

Admin dne April 07 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 3 Komentářů · 4092x Přečteno ·Tisk

Začátkem tohoto týdne mohli návštěvníci Wonder-Conu shlédnout pár ukázek z filmu Kovbojové a vetřelci. Mezi ukázkami vyčnívaly především žertovné scény mezi kovboji debatující o náboženství. Bude nový film Jona Favreaua atakovat a urážet lidskou víru? Následuje krátký rozhovor s režisérem očekávaného snímku.


Podvodní svět v Mexiku dokáže nahnat strach

Admin dne April 05 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 0 Komentářů · 3632x Přečteno ·Tisk

Podvodní muzeum se nachází na poloostrově Yucatan v Mexiku. Nedávno byl slavnostně otevřen nový „pokoj“ vyplněn betonovými figurínami znázorňující moderní dobu a dnešního člověka, převážně sedícího u gauče a sledujícího televizi nebo hltajícího hranolky. Toto muzeum bude i novým domovem pro mořská stvoření. Článek obsahuje video i foto.


50 nejdražších filmů všech dob

Admin dne April 04 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 1 Komentářů · 35775x Přečteno ·Tisk

Přinášíme Vám žebříček 50nejdražších filmů všech dob a zároveň sumu, kterou daný film dokázal vidělat. Je zvláštní, že za celou filmovou éru si v žebříčku nejdražších filmů jen jeden nedokázal své utracené peníze vydělat zpátky. Jedná se o komedii Božský Evan (Evan Almighty) z roku 2007. Film prodělal "jen" dva miliony. V závorkách je uvedena vydělaná suma.


Relikvie Smrti: Část 2 bude trochu jiná než kniha

Admin dne April 02 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 2 Komentářů · 4130x Přečteno ·Tisk

Warner Brothers uvolnilo několik klipů k závěrečnému dílu celé ságy Harry Potter a Relikvie Smrti: Část 2. Podle těchto ukázek to vypadá, že filmové studio změnilo několik scén z knihy, konkrétně z epické bitvy konce. Upozorňuji, že čtení následujících řádků může být pro některé z vás spoilerem.Nanogenerátor je budoucnost elektroniky

Admin dne March 30 2011 · :::PŘEČÍST CELOU NOVINKU::: · 1 Komentářů · 3471x Přečteno ·Tisk

Během několika let již nebudeme muset znova a znova nabíjet svůj mobil. Právě dnes vědci oznámili, že jejich vynález, malý nanogenerátor (počítačový čip), dokáže z energie lidského těla dostat potřebnou sílu pro nabití baterie. Ať už pomocí konečků prstů nebo dokonce i tepem srdce. Tato technologie, dlouho očekávaná od futuristů, dokáže zcela nahradit baterii v MP3 přehrávačích a mobilech.

Tags

nintendo 3ds bez brýlí herní revoluce wolverin darre Aronofsky scifi komiks dos hry ke stažení mario dos hra Prince of Persia dos pokračování avatara avatar avatar 2 james cameron lepší 3D dark knight rises christopher nolan batman trilogie joker temný rytíř natáčení Pána Prstenů Prequel Pána Prstenů Hobbit Peter Jackson Hobbit pokémon poké-duel pikachu pokémoni Batman dark knight rises nolan christopher trilogy reboot spiderman bruce wayne harry potter relikvie smrti část 2 part 2 sága Zack Snyder Superman Man Of Steel Sucker Punch propadák
@ | ©