Batman do čtveřice všeho dobrého bude animovaný
Přidal/a Admin dne April 16 2011 11:43:57
Rozhodně nebude nejlehčí vydat další verzi Batmana. Příští rok nám končí trilogie Christophera Nolana s Christianem Balem v hlavní roli. Následovat bude restart celé ságy, ve které se objeví další představitel Netopýřího muže, který by si měl svou roli Batmana střihnout i ve filmu plném superhrdinů The Justice League. K tomu všemu prý přibude animovaný Batman Kevina Conroye, Diedricha Badera a Bruce Greenwooda.Novinka
Rozhodně nebude nejlehčí vydat další verzi Batmana. Příští rok nám končí trilogie Christophera Nolana s Christianem Balem v hlavní roli. Následovat bude restart celé ságy, ve které se objeví další představitel Netopýřího muže, který by si měl svou roli Batmana střihnout i ve filmu plném superhrdinů The Justice League. K tomu všemu prý přibude animovaný Batman Kevina Conroye, Diedricha Badera a Bruce Greenwooda.Příliš mnoho Batmanů, nemyslíte?
No, myslím, že pro Návrat Temného rytíře zde bude místo kdykoliv, nebo ne?

Z několika zdrojů jsme zjistili, že probíhají práce na adaptaci Franka Millera a Klause Jansona The Dark Knight Returns. Mělo by jít o animovanou verzi, stejně jako při nedávných filmech All Star Superman nebo The Year One.

The Year One přijde určitě brzy, ale TDKR je ve fázi vývoje. Podle cizích zdrojů se do filmu vrátí několik známých postav z komiksů. Co zatím nevíme, je jméno scénáristy a režiséra animovaného Batmana.

O vydání filmu zatím nemá cenu diskutovat, ale může to být kdykoliv. Do jedné z rolí si fanoušci přejí návrat Adama Westa, který v 60. letech ztvárnil Batmana v televizním seriálu. A právě tato role se s ním veze celý život.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat