Střih videa v retro stylu pomocí iPhonu
Přidal/a Admin dne April 10 2011 11:44:22
Nic nebude tak nostalgické, jako když si ve svém iPhonu natočíte a sestříháte svůj krátký film v retro stylu. Němý a černobílý snímek za pár vteřin pomocí nové aplikace The Silent Film Director. Video můžete převést téměř jakéhokoliv formátu a to do stylu 60. let nebo až let dvacátých, minulého století. Článek obsahuje video ukázku.

Novinka
Nic nebude tak nostalgické, jako když si ve svém iPhonu natočíte a sestříháte svůj krátký film v retro stylu. Němý a černobílý snímek za pár vteřin pomocí nové aplikace The Silent Film Director. Video můžete převést téměř jakéhokoliv formátu a to do stylu 60. let nebo až let dvacátých, minulého století. Článek obsahuje video ukázku.Ukázka z tvorby online zde

Aplikace je k dispozici ve verzích Standard a Pro. Ve verzi Standard můžete natočit nebo nahrát video a upravit ho několika různými efekty, jako jsou například Black & White, domácí video ze 70. let nebo do sépiového zbarvení. Dále můžete přidat soundtrack, buď vlastní nebo použít ze svého seznamu mp3. Nechybí ani nastavení kvality videa a jeho rychlost přehrávání. Pro verze má nabídku samozřejmě mnohem větší. Více pokročilých funkcí, například vložení typických titulků pro určité filmové období, lepší přechody střihu, ale i možnost vkládat fotografie s oddělenými efekty.

Aplikace je velmi jednoduchá na ovládání. Ve standardním režimu si ihned na první obrazovce vybereme požadovaný efekt, soundtrack časové měřítko, kvalitu videa a nakonec vložíme své video. Změna na Pro verzi je jednoduchá. Klikneme na znaménko + v pravém horním rohu. Aplikace je k dispozici na App Store za $0.99.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat