Javier Bardem bude hrát Rolanda v Kingově románu The Dark Tower
Přidal/a Admin dne April 07 2011 17:53:38
Javier Bardem je velmi blízko k uzavření dohody s filmem Universal Pictures, The Dark Tower, který by měl do kin přijít v roce 2013. Jedná se o obří adaptaci podle sedmidílného románu série Stephena Kinga. Natočit by se měly tři filmy, během kterých by se na televizních obrazovkách mělo objevit seriálové pokračování. Výroba filmu začne v září. Režie se ujal Ron Howard, který natočí i první televizní segment.


Novinka
Javier Bardem je velmi blízko k uzavření dohody s filmem Universal Pictures, The Dark Tower, který by měl do kin přijít v roce 2013. Jedná se o obří adaptaci podle sedmidílného románu série Stephena Kinga. Natočit by se měly tři filmy, během kterých by se na televizních obrazovkách mělo objevit seriálové pokračování. Výroba filmu začne v září. Režie se ujal Ron Howard, který natočí i první televizní segment.Bardemovi pracovní zástupci oznámili, že herec je blízko k podpisu smlouvy se studiem. Ron Howard také prozradil, že začíná vybírat další herce okolo Javiera. Je velmi důležité, aby herci, kteří se objeví ve filmu, přistoupili i k televiznímu pokračování. Aby se v televizní sérii neobjevili jiní protagonisté. Bardemova smlouva zahrnuje tudíž dvě filmová pokračování i televizní adaptaci.

Původně měl pistolníka Rolanda hrát Vigo Mortenssen, ale nabídku nepřijal. Ovšem Javier Bardem má silné charisma, díky kterému by se z filmu mohl udělat obrovský hit. To bude velmi důležité, pokud filmové studio nehodlá skončit po prvním díle.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat