Jon Favreau vyzývá strach a víru v Kovbojích s Vetřelci
Přidal/a Admin dne April 07 2011 10:40:54
Začátkem tohoto týdne mohli návštěvníci Wonder-Conu shlédnout pár ukázek z filmu Kovbojové a vetřelci. Mezi ukázkami vyčnívaly především žertovné scény mezi kovboji debatující o náboženství. Bude nový film Jona Favreaua atakovat a urážet lidskou víru? Následuje krátký rozhovor s režisérem očekávaného snímku.Novinka
Začátkem tohoto týdne mohli návštěvníci Wonder-Conu shlédnout pár ukázek z filmu Kovbojové a vetřelci. Mezi ukázkami vyčnívaly především žertovné scény mezi kovboji debatující o náboženství. Bude nový film Jona Favreaua atakovat a urážet lidskou víru? Následuje krátký rozhovor s režisérem očekávaného snímku.
V ukázce z Wonder-Conu jste ukázal pár záběrů Vetřelců!
Favreau: Ano, trošku jsme je představili. Zdálo se, že divákům se to líbilo. Dále jsme ukázali trochu chemie mezi hlavními herci, Harrisonem a Danielem. Měli tam zajímavý, vtipný dialog. Lidé z předešlých ukázek ovšem stále nevěděli, co očekávat od celého filmu. Jestli to bude komedie nebo to bude příliš vážné, především o invazi vetřelců. Dnes lidé pochopili, že to bude vtipný film s velice vážnou zápletkou vetřelců.

Doufal jsem, že byste mohl říct něco o tradičních westernových postavách ve vašem filmu?
Samozřejmě jich je hned několik. Baron alias Harrison Ford, Daniel Craig jako pistolník. Ve filmu bude vystupovat jako „muž bez jména“, kterému se vymazala paměť. Dále, Olivia Wilde jako záhadná, tajemná žena svázaná s pistolníkem. Následuje Sam Rockwell jakožto „doktor“ barman a Clancy Brown jako kazatel. Všechny tyto postavy splňují typické prvky pro západní film.

V záznamu jsme viděli Clancyho, jak čte z bible a přirovnává vetřelce k Démonům. Bude ve filmu hodně náboženství a víry?
Myslím, že náboženství je po vědě nejbližší obor, ke kterému bychom tyto dva směry mohly přirovnat. A myslím, že západní téma má v sobě biblické aspekty. Mnoho příběhů je mystických a pochází ze Starého zákonu. Je to příběh o víře a strachu. Vytvořili jsme dobrou rovnováhu mezi vírou a strachem a já z toho mám nesmírně dobrý pocit.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat