Podvodní svět v Mexiku dokáže nahnat strach
Přidal/a Admin dne April 05 2011 09:22:23
Podvodní muzeum se nachází na poloostrově Yucatan v Mexiku. Nedávno byl slavnostně otevřen nový „pokoj“ vyplněn betonovými figurínami znázorňující moderní dobu a dnešního člověka, převážně sedícího u gauče a sledujícího televizi nebo hltajícího hranolky. Toto muzeum bude i novým domovem pro mořská stvoření. Článek obsahuje video i foto.Novinka
Podvodní muzeum se nachází na poloostrově Yucatan v Mexiku. Nedávno byl slavnostně otevřen nový „pokoj“ vyplněn betonovými figurínami znázorňující moderní dobu a dnešního člověka, převážně sedícího u gauče a sledujícího televizi nebo hltajícího hranolky. Toto muzeum bude i novým domovem pro mořská stvoření. Článek obsahuje video i foto.Video z podvodního muzea, Foto galerie muzea

Muzeu, s názvem What Have We Done? (Co jsme to udělali), bývá označováno i jako Subacuático de Arte. Mezi nejnovější sochy patří krásná žena ve večerních šatech a její ztloustlý muž sledující televizi. Nejnovější výstavba byla otevřena minulý měsíc v Punta Nizuc. Na pobřeží je krásná, čistá voda, perfektní pro šnorchlování.

„Voda je poddajné médium.“ Řekl hlavní architekt výstavby, Jason Taylor. Díky vodě můžeme vidět tyto sochy vždy z jiného úhlu a to dramaticky zvyšuje jedinečný zážitek z naší práce. V podvodním muzeu mámo momentálně přes 400 figurín.

Toto muzeum není pouze atrakce a galerie pro návštěvníky. Ale chtěli jsme také docílit toho, aby se naše korálové útesy zcela nezničily. Ke korálům přijíždí ročně přes 750000 lidí a to je pro náš podvodní ekosystém zneklidňující číslo. Myslím si, že zde lidé, co se rádi potápí, najdou ještě větší zábavu.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat